Home > Biznes > Czym jest Microsoft Dynamics NAV?

Czym jest Microsoft Dynamics NAV?

Oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV staje się coraz bardziej popularnym narzędziem wśród przedsiębiorców. I to nie tylko w granicach jednego kraju czy kontynentu, ale na całym świecie. Ze względu na swój szeroki wachlarz możliwości jest jednym z najchętniej wybieranych systemów. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa oraz indywidualnych oczekiwań wybiera się oferowany przez Microsoft Dynamics NAV, adekwatny do potrzeb pakiet. Dlatego zarówno właściciele małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw znajdą pakiet idealny dla siebie.

Dlaczego warto?

Przekonuje już sam fakt coraz większej popularności oprogramowania Microsoft Dynamics NAV (dostępnego na https://nav24.pl) oraz pozytywnych opinii na jego temat. Zapewne dzieje się tak, gdyż system łączy w sobie trzy niezwykle istotne cechy – jest intuicyjny, funkcjonalny i mobilny. Gwarantuje dostęp do wszystkich danych, wyników finansowych, transakcji, zysków i strat. Dzięki temu znacznie ogranicza koszty oraz przyczynia się do wzrostu zysków firmy. Umożliwia też monitorowanie działań pracowników oraz czasu ich pracy, a z danych w systemie ERP, z dowolnego urządzenia mobilnego, korzystać mogą również użytkownicy przebywający poza siedzibą firmy. Ponadto dzięki wielowalutowości i wielojęzyczności możliwa jest wymiana informacji i wszelkie transakcje z obcojęzycznymi kontrahentami, również tymi, którzy posługują się inną walutą.

Techniczna strona wdrożenia systemu

System daje możliwość wyboru – wdrożenie w chmurze (Microsoft Azure) lub na serwerach. Użytkownik sam decyduje, czy wybierze pracę w aplikacji czy przez stronę www. Najlepszym rozwiązaniem przy wdrażaniu systemu jest sięgnięcie po fachową pomoc profesjonalistów, na przykład z zespołu NAV24. Dysponując ogromnym doświadczeniem i wiedzą, z łatwością wdrożą oprogramowanie, a jednocześnie będą cennym źródłem informacji w natłoku pytań.