Home > Zdrowie i Uroda > Jak dobrać biżuterię do sukni ślubnej?

Jak dobrać biżuterię do sukni ślubnej?

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Co prawda wymaga całej masy przygotowań, ale w zamian daje nam wiele radości i sprawia, że pamiętamy ten dzień przez całe życie. Oprócz wszystkich kwestii organizacyjnych, takich jak udekorowanie kościoła i sali weselnej, wybranie ślubnego samochodu czy rozmieszczenie gości przy stołach niezwykle ważną kwestią w tym dniu jest wygląd państwa młodych. Szczególną uwagę do stroju i dodatków przywiązują kobiety – suknia, fryzura, makijaż, manicure i biżuteria do sukni ślubnej to elementy, które w tym dniu są bardzo ważne.  

Biżuteria do sukni ślubnej a fason sukienki

Może się wydawać, że wybór odpowiedniej biżuterii ślubnej nie jest niczym trudnym. Sklepy takie jak na przykład Kaydo pełne są przecież pięknych naszyjników, kolczyków, bransoletek i pierścionków. Zatem, aby dokonać najlepszego wyboru należy przy wyborze pamiętać, że biżuteria do sukni ślubnej musi być pasować do stylu w jakim utrzymana jest kreacja. Decydując się na zwiewną suknię w stylu rustykalnym doskonałym wyborem będą subtelne kolczyki i na przykład zdobiona kryształkami opaska, która nada blasku stylizacji. Jeśli natomiast naszym wyborem jest kreacja wykonana z ciężkiego i gładkiego materiału to warto postawić na okazałą biżuterię. W tym przypadku idealna będzie biżuteria do sukni ślubnej z bogatymi zdobieniami w postaci pereł lub wyrazistych kamieni szlachetnych. 

 

Biżuteria do sukni ślubnej a planowanie

Mając świadomość jak istotną rolę w wyglądzie odgrywają dodatki warto zaplanować ślubną biżuterię już na etapie wyboru kreacji. Biżuteria do sukni ślubnej musi być jej uzupełnieniem i razem tworzyć kompletną całość. Nie wato tego zostawiać takiego wyboru na ostatnią chwilę. O ile nie musimy oczywiście od razu wybierać konkretnych kolczyków, naszyjnika czy bransoletki, to jednak warto przynajmniej wiedzieć jakie modele będą pasowały do sukienki. W ten sposób unikniemy później rozczarowania, a wybrana przez nas biżuteria do sukni ślubnej będzie doskonale się z nią komponowała.