Home > Motoryzacja > Ford dla rodziny

Ford dla rodziny

Weekend za miastem całą rodziną albo wypad do kina z dzieciakami? Aby takie podróże były jak najbardziej wygodne, potrzebne jest do tego komfortowe auto. Takie znajdują się w ofercie Forda – jednego z producentów najbardziej praktycznych samochodów.

C-Max i Mondeo

Rodzina rządzi się swoimi prawami. Kilka osób naraz musi zmieścić się jednym samochodzie podczas jednej podróży, dlatego trzeba znaleźć takie wyjście z sytuacji, aby przejazd był wygodny. W ofercie Forda znajdują się różne rodzaje samochodów rodzinnych, do których zmieści się niemal wszystko. Przykładowo:
• Ford C-Max – 5-osobowy samochód, pozwalający wykorzystać przestrzeń tak dokładnie, jak tylko się da. Służy temu elastyczna konfiguracja foteli z drugiego rzędu. Pozwala to na odpowiednie dostosowanie się bagaży do pasażerów.
• Ford Mondeo – mimo że stworzony w stylu biznesowym spełnia oczekiwania każdej rodziny. Wewnątrz jest bardzo przestronny, co wpływa na komfort pasażerów. Jego bagażnik również jest pojemny, dzięki czemu można przewozić dużą ilość bagaży. Pasażerowie siedzący na tylnych siedzeniach są dodatkowo chronieni przez nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa.
Wybór zależy od preferencji danej rodziny, od liczby osób i oczekiwań, jakie mają one wobec samochodu. Szeroka oferta Forda pozwala znaleźć coś, co zadowoli każdego.

Więcej informacji znajdziesz na www.ursyncar.pl