Home > Biznes > Kalendarze trójdzielne z logo firmy do biura

Kalendarze trójdzielne z logo firmy do biura

Kalendarze pozwalają nam uporządkować czas i zaplanować każdy dzień. Odgrywają szczególną rolę w pomieszczeniach biurowych, gdzie pracownicy zaznaczają w nich ważniejsze daty, wydarzenia, terminy zdania projektów itp. Spośród wielu rozmaitych kalendarzy to te trójdzielne spotykane są najczęściej nie tylko w biurach, ale również w prywatnych domach, zakładach produkcyjnych, sklepach, przychodniach itp. Są bowiem niezwykle uniwersalne, a nawet stanowić mogą element dekoracyjny. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty www.reklamowe-kalendarze.pl i przekonaj się sam, ile możesz zyskać dzięki tak prostemu gadżetowi reklamowemu.

Zalety

Podstawową zaletą kalendarzy trójdzielnych jest to, że dni, tygodnie i miesiące są w nich uporządkowane w sposób bardzo czytelny. Wystarczy jedno spojrzenie na cały kwartał, aby zorientować się w czasie. Z nimi zorganizowanie wszelkiego rodzaju zapisków, które wyróżniać się będą na tle poszczególnych dat to żaden problem.

Element reklamy

Kalendarze trójdzielne dają ogromne możliwości reklamowe. Na dużej powierzchni zamieścić można nie tylko efektowne zdjęcie, ale również logo, slogan reklamowy i dane kontaktowe firmy. Nadruk można zlokalizować nie tylko na główce, ale również na stopce lub pomiędzy kalendariami. Co ważne, szata graficzna kalendarza zawsze pozostaje niezmienna, gdyż usuwa się jedynie karty odmierzając dni i tygodnie.

Jakość

Odpowiednio zaprojektowany kalendarz trójdzielny wyróżnia się również ładnym wyglądem. Przykładowo produkt może być wzbogacony o naniesienie połysku, który nadaje mu trwałości i wyrazistości, a także o wybrany przez klienta kolor i wysokiej jakości papier. Wszystko po to, aby kalendarz był spójny z identyfikacją wizualną konkretnego przedsiębiorstwa.