Home > Motoryzacja > Kawasaki J300 Special – odpowiedź kawasaki na potrzeby jednośladów

Kawasaki J300 Special – odpowiedź kawasaki na potrzeby jednośladów

Skutery to atrakcyjny środek lokomocji miejskiej. Chętnie wybierany zamiast samochodu, szczególnie przez osoby, które poruszają się po miejskiej dżungli w pojedynkę i wystarcza im jedno miejsce, a wszystkie pozostał są zbędne. Kiedy zatrzymamy się na chwilę, i rozejrzymy o ulicy zauważymy, że faktycznie coraz więcej osób poruszą się po mieście właśnie na skuterach.

Zalety skuterów

Jedną z zalet, na jakie zwracają uwagę użytkownicy są koszty. Skutery są zwyczajnie tańsze w utrzymaniu niż samochody. W dodatku idealnie nadają się do miast – nie tylko tych dużych. Nie dość, ze są tanie, to dzięki nim łatwo pokonuje się korki. Ponadto znikają trudności z parkowaniem, które, podobnie jak korki są zmorą w aglomeracjach. Korzysta na tym nawet przyroda, gdyż skutery emitują o wiele mniej spalin, niż auta. Jazda skuterami to również bezpieczeństwo – jednoślady nie rozpędzają się do oszałamiających prędkości. Komfort użytkowania to kolejny pozytyw – niejednokrotnie użytkuje się je do dojazdu do pracy czy szkoły. Dużo skuterów jest sprzedawanych z dodatkowymi kuframi, a już sama konstrukcja skutera pozwala pod siedzeniem przewieźć istotny pakunek.

Kawasaki J300 Special

To model od firmy Kawasaki, który jak informuje Centrum Motocyklowe www.motohangar.pl, jest pierwszym w historii miejskim skuterem Kawasaki na rynku europejskm. J300 łączy w sobie wyjątkowy komfort i wygodę podróżowania oraz charakterystyczny design Kawasaki. Jego sportowe zacięcie dostarczy odrobiny szaleństwa i wiele zabawy podczas jazdy. Model ten zachowuje charakterystyczną dla marki Kawasaki stylistykę. Posiada chłodzony cieczą, 4-suwowy, silnik jednocylindrowy o pojemności 299 cm3. Warto odwiedzić Centrum Motocyklowe Moto Hangar i zapytać o możliwość skorzystania z jazdy próbnej.