Home > Motoryzacja > Kawasaki Ninja 250R

Kawasaki Ninja 250R

Motocykle sportowe to najchętniej wybierane maszyny. Kuszą swoimi kształtami, osiągami i precyzją jazdy. Wśród pojazdów Kawasaki największą popularnością cieszy się Ninja 250R. Jest nieduża, zwinna, czarna – a jej wygląd, spójna stylistyka tylko oddają agresywny charakter maszyny. To stosunkowo młody model, produkowany od 2009 roku. 250-tka praktycznie nie ma wad, a wśród opinii przeważają jedynie te pozytywne. Co podoba się najmniej? Jedynie stare, szeroko rozstawione i mało czytelne zegary. Poza tym Ninja 250R już od pierwszych chwil po pojawieniu się na rynku osiągnęła ogromny sukces.
To również głównie zasługa tego, że ta Kawa prowadzi się niezwykle łatwo i precyzyjnie, dlatego wybierają ją zarówno doświadczeni jak i początkujący kierowcy. Motocykl jest poręczny, zwrotny i co najważniejsze lekki. Nie pali dużo, więc z powodzeniem może zastąpić samochód i służyć za niezawodny środek transportu, również w mieście.

Specyfikacja

Maszyna posiada dwucylindrowy rzędowy silnik chłodzony cieczą. Posiada również sześciostopniową skrzynię biegów. Silnik ma maksymalną moc 33 KM przy 11 000 obr./min. oraz 22 Nm przy 8 200 obr./min. To sprawia, że motocykl jest dynamiczny, a z drugiej strony poradzi sobie z nim nawet niedoświadczony kierowca.

http://motohangar.pl