Home > Zdrowie i Uroda > Klinika na miarę medycyny XXI wieku

Klinika na miarę medycyny XXI wieku

 

Współczesne kliniki kładą nacisk przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania technologiczne, w tym obecność w swoich placówkach sprzętów medycznych na miarę XXI wieku. Poza nowoczesnym sprzętem, bardzo ważny jest profesjonalny, doświadczony personel. Współczesna medycyna charakteryzuje się również wykonywaniem specjalistycznych zabiegów, dzięki zastosowaniu ultranowoczesnych technologii cyfrowych.

Orpheus – bezpieczeństwo w rękach technologii cyfrowej

Orpheus jest to komplet zintegrowanych rozwiązań przeznaczonych do zarządzania sygnałami wideo oraz do tworzenia dokumentacji medycznej w zintegrowanym zbiorze z danymi pacjenta. Bogaty pakiet narzędzi klinicznych umożliwia edytowanie, indeksowanie, wykonywanie zrzuty ekranów, generowanie raportów i tworzenie dokumentacji medycznej, która automatycznie przypisywana jest do informacji odnośnie pacjenta i przechowywania w archiwum VNA – jak opisuje dystrybutor sprzętów ACTION MED. Orpheus wyłapuje różnorodne sygnały m.in. na sali operacyjnej, z aparatów USG czy z zewnętrznych kamer. Narzędzia platformy mobilnej lub komputera, umożliwiają szybki i zdecydowany dostęp do badań pacjentów niezależnie od tego, w jakiej placówce medycznej przebywali.

Orpheus – gwarancja chirurgicznej precyzji

Orpheus to specjalistyczne narzędzie, służące do przechwytywania, przechowywania oraz do nadawania obrazów i sygnałów wideo, które są precyzyjnie generowane w trakcie przeprowadzania procedur z zakresu nauk chirurgicznych, a także w obszarach medycyny takich jak: urologia, ginekologia, neurochirurgia, gastroenterologia, patomorfologia, dermatologia oraz gojenia ran. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii cyfrowych (w tym Orpheus’a), mamy pewność, że diagnoza oraz przebieg leczenia będą odbywały się z komfortem dla pacjentów.