Home > Biznes > Kompleksowe sprzątanie firm i obiektów przemysłowych

Kompleksowe sprzątanie firm i obiektów przemysłowych

Czystość w biurowcach, firmach czy jakichkolwiek pomieszczeniach użyteczności publicznej świadczy bezpośrednio o danym przedsiębiorstwie. Jeśli klient widzi porządek, przekłada to na szacunek danej firmy względem siebie oraz na jej profesjonalne podejście do ludzi. Porządek znacząco wpływa na wizerunek firmy, symbolizuje je rzetelność i profesjonalizm. Jednocześnie stwarza komfortowe warunki dla zatrudnionych pracowników, gwarantując im pracę w harmonijnym otoczeniu.

Sprzątanie bieżące

Bardzo ważne jest systematyczne sprzątanie, aby dana firma zawsze świeciła przykładem. Wymagane jest przy tym indywidualne podejście, o czym wie Akademia czystości, która na bazie swojego bogatego doświadczenia potrafi określić jaka systematyka jest wymagana w danym budynku i charakterze korporacji. Odkurzanie dywanów, mycie podług, ścieranie kurzy, mycie okien i sanitariatów – to tylko garstka prac, jakie na bieżąco trzeba wykonywać w firmach. Znajomość technologii, technik sprzątania oraz odpowiedni sprzęt są gwarancją sukcesu.

Prace specjalistyczne

Raz na jakiś czas, w budynkach wymagane są pace specjalistyczne. Czyszczenie elewacji zewnętrznych, mycie okien w wysokich biurowcach, czyszczenie konstrukcji podsufitowych czy odgrzybianie klimatyzacji i wentylacji. Coraz częściej też istnieje obowiązek odśnieżania dachów w okresie zimowym. Większość z tych prac wiąże się z koniecznością wykonywania ich na wysokości. Dlatego również w tym przypadku Akademia czystości dysponuje wykwalifikowaną kadrą oraz profesjonalnym sprzętem (np. zwyżki, myjki teleskopowe), który ułatwia tego typu prace. Prace specjalistyczne to także czyszczenie maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz regeneracja pojemników transportowych. Warto zatem zaufać profesjonalistom i oddać swoje przedsiębiorstwo w dobre ręce.