Home > Technologia > Najlepszy gadżet reklamowy? Pendrive!

Najlepszy gadżet reklamowy? Pendrive!

Pamięć USB jest dziś jednym z podstawowych sprzętów elektronicznych. Służy nam zarówno w domu, jak i w pracy. Umożliwia przenoszenie pomiędzy komputerami lub tabletami np. dokumentów służbowych, prezentacji multimedialnych, ale również muzyki, filmów oraz zdjęć. Nic więc dziwnego, że będąc właścicielem firmy prócz tradycyjnych długopisów i kalendarzy jako gadżet reklamowy wybieramy właśnie pendrive.

Z jakich materiałów wykonywane są pendrivy?

Producenci pamięci USB nie poprzestają na tradycyjnym, a zarazem najtańszym plastiku. Coraz częściej sięgają po wytrzymały metal, łatwą do ukształtowania gumę, elegancką skórę, czy naturalne drewno. Dzięki temu możliwe jest stworzenie pendrive w dowolnym stylu, kształcie i kolorze – krótko mówiąc – dostosowanego do naszego gustu i branży w jakiej działamy. I tak w przypadku metalu, do wyboru mamy USB ze szczotkowanego aluminium, lub chromowaną, niemal lustrzaną powierzchnię. Jeśli jesteśmy fanami wszystkiego, co naturalne i bliska jest nam ekologia możemy postawić na pendrivy drewniane, do produkcji których wykorzystywany jest przede wszystkim bambus i korek. Natomiast, gdy liczy się dla nas głównie szyk i klasa, a także chcemy, by gadżet wyglądał naprawdę stylowo wybrać możemy wysokiej jakości ekoskórę.

Jaką formę mogą przybierać pendrivy?

Tak naprawdę pamięci USB mogą być w każdym kształcie i kolorze jaki tylko sobie wymyślimy. Obecnie popularnymi wzorami są drewniane pendrivy-kredki, spinacze do bielizny, korki do wina, metalowe otwieracze do butelek, klucze, pociski, gumowe opaski na rękę, skórzane serduszka lub motylki oraz dość klasyczne karty, na których mieszczą się zdecydowanie większe napisy i logo. A jeśli naprawdę chcemy zaskoczyć swojego klienta możemy podarować mu dwa gadżety w jednym, czyli długopis USB. Jednak bez względu na model, na który się zdecydujemy, a więc jego kształt, kolor i materiał, z jakiego zostanie wykonany, pamiętać musimy, że równie ważne jest by wygrawerować lub wytłoczyć na nim nasz znak firmowy.

Więcej informacji na: https://memorabbit.pl/c/pendrive-reklamowe