Home > Zdrowie i Uroda > Piękna biżuteria – jak doda nam szyku?

Piękna biżuteria – jak doda nam szyku?

 

Kupno biżuterii nie jest dzisiaj niczym wyjątkowym – szeroka oferta jubilerska sprawa, że bez trudu możemy znaleźć produkt odpowiadający nam wyglądem i ceną. Jaka biżuteria jest dzisiaj najmodniejsza?

Nowoczesne pierścionki z kamieniami szlachetnymi

Jednym z najchętniej wybieranych wyrobów jubilerskich są pierścionki. Odchodzi moda na klasyczne pierścionki z diamentami – dzisiaj kupujący chętnie wybierają kamienie szlachetne takie jak rubiny, szafiry, szmaragdy, tanzanity. Wymienione kamienie posiadają wspaniałe kolory, mogą być oprawione w różnego rodzaju złoto. Taki pierścionek z pewnością zrobi wrażenie i nie pozwoli oderwać od siebie wzroku. Decydując się na pierścionek z jednym z kamieni szlachetnych warto wcześniej zaznajomić się ze skalą Mohsa, z której dowiemy się jaka jest kruchość konkretnych kamieni. 

Piękne broszki znowu modne!

Broszki zazwyczaj kojarzone są z modą powojenną – piękne broszki przypinane były do szali, kołnierzyków, swetrów, ale również do beretów czy kapeluszy. Dzisiaj u jubilerów znajdziemy setki pięknych wzorów broszek, nawiązujących zarówno do motywów roślinnych, jak i zwierzęcych. Taka broszka urozmaici gładkie bluzki i koszule, zdecydowanie wyróżni nas w tłumie i z pewnością spowoduje uśmiech na twarzy naszych rozmówców. 

Gdzie kupować biżuterię?

Możliwości jest sporo. Do niedawna panowała moda na kupowanie biżuterii w salonach sieciowych znanych producentów, z czasem jednak okazało się, że wyroby oferowane w takich salonach nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, często również są złej jakości, wymagają poprawek, oddawane są na gwarancji. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się niewielkie zakłady jubilerskie, jak również indywidualni artyści, np. dorotakos.com. Warto rozważyć zamówienie biżuterii w sieci.