Home > Pozostałe > Pierwszy roczek dziecka w oryginalnym albumie – metryczce

Pierwszy roczek dziecka w oryginalnym albumie – metryczce

Mówi się, że gdy rodzi się dziecko, zmienia się życie jego rodziców. I rzeczywiście jest trochę prawdy w tym powiedzeniu. Kiedy pojawia się maleństwo wszystko jest jemu podporządkowane. To ono jest najważniejsze, robimy wszystko by zaspokoić jego potrzeby, by było szczęśliwe. I chociaż niejednokrotnie przychodzi zmęczenie, to jednak w głębi duszy chcemy, by ten czas trwał jak najdłużej. Czasu jednak nie możemy zatrzymać, ale możemy zatrzymać wspomnienia. A jaki sposób jest najprostszy? Zdjęcia!

Album – metryczka od firmy Siloo

Szukając różnych ofert i zaglądając na stronę internetową https://siloo.pl można napotkać na propozycję albumu – metryczki. To bardzo oryginalny pomysł, który z pewnością zaciekawi niejednego rodzica. To album w formacie A4, którego okładka wykonana jest z lekkiej, ekologicznej, oszlifowanej i dwustronni polakierowanej sklejki brzozowej. Najciekawszym elementem jest jednak grawer, który znajduje się na okładce, a mianowicie imię dziecka, jego waga i wzrost w momencie urodzenia, jak również data urodzin oraz godzina i miejsce. Taka personalizacja nadaje albumowi oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru. Natomiast środek pomieści nawet 120 zdjęć, które można wklejać w rożnych formatach.

Po co taki album?

Można powiedzieć, że przez pierwsze dwanaście miesięcy w życiu naszego malucha wszystko dzieje się po raz pierwszy. Pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok – i to właśnie warto uwiecznić na fotografiach, a następnie stworzyć ich zbiór w albumie – metryczce od Siloo. Za jakiś czas, gdy nasza pociecha urośnie, możemy wspólnie obejrzeć fotografie i wrócić pamięcią do wspomnień. A jeśli znajdziemy w sobie wystarczająco dużo samozaparcia, możemy schować album – metryczkę i wręczyć go dziecku na przykład z okazji 18-stych urodzin. Wrażenie z pewnością będzie niesamowite – i nasze i dziecka!