Home > Zdrowie i Uroda > W poszukiwaniu idealnej kurtki jesiennej

W poszukiwaniu idealnej kurtki jesiennej

Jesień czuć już w powietrzu – chłodniejsze poranki oraz poranne mgły pokazują nam, że lato ma się ku końcowi. To świetny moment na to, aby skorzystać z licznych wyprzedaży oraz zaopatrzyć się w jesienną kurtkę. Jakie propozycje są dzisiaj najmodniejsze? Co proponują nam projektanci mody?

Kurtki skórzane – zawsze modne!

Pomimo zmieniających się trendów kurtki skórzane nie wychodzą z mody. Naturalna skóra jako materiał jest niezwykle trwała – odpowiednio chroniona będzie nam towarzyszyć przez wiele lat. Wśród licznych modeli kurtek skórzanych największym zainteresowaniem cieszą się dopasowane ramoneski czy też pilotki z wywijanymi kołnierzami. Producenci zaoferują nam nie tylko interesujące kroje, ale również szeroka ofertę kolorystyczną. Poza klasyczną czernią wiele osób decyduje się na brązy czy elegancki kolor camel.
Kurtki skórzane znajdziemy już nie tylko u producentów odzieży skórzanej. Warto szukać ich także w sieciówkach, gdzie są znacznie tańsze. Najczęściej kurtki skórzane wytwarzane są ze skór baranich, pekari czy owczych.

Kurtka parka lub bomberka

Parki i bomberki od kilku lat królują na polskich ulicach – wybierają je zazwyczaj osoby młode, ceniące wygodę i trendy. I dzisiaj takich kurtek nie brakuje w ofertach topowych producentów. Warto wybrać modele bardziej dopasowane i wykonane z trwałych tkanin.

Wejdź na stronę http://tydzienpotygodniu.com.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą modnych ubrań