Home > Zdrowie i Uroda > Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

Owłosienie na nogach, pod pachami oraz w okolicach intymnych już dawno jest niepożądane. Każda nowoczesna kobieta wie o tym doskonale. Metod usuwania zbędnego owłosienia jest wiele. Większość z nich wiąże się jednak z regularnie odrastającymi włoskami i koniecznością regularnego powtarzania zabiegów. Zupełnie inaczej jest w przypadku depilacji laserowej. Jakie są zalety tej metody usuwania włosów z ciała?

Depilacja laserowa: przede wszystkim trwałość

Największą zaletą depilacji laserowej jest trwałość uzyskanych efektów. Lasek wnika w skórę, niszcząc mieszek włosowy. To właśnie z tego powodu włosy po zabiegu nie odrastają. Warunek jest jednak jeden: zabieg musi zostać wykonany w odpowiedniej fazie wzrostu włosa. Tylko wtedy uzyskać można oczekiwane efekty.

Depilacja laserowa, czyli włosy już nie będą wrastać

Problemem wielu kobiet usuwających włosy za pomocą maszynki, depilatora czy wosku są wrastające włoski. Skóra prezentuje się wówczas brzydko, do tego pojawia się bardzo silny świąd. Depilacja laserowa sprawia, że problem wrastających włosków znika raz na zawsze. Kobiety decydujące się na depilację laserową mogą być pewne, że wrastające w skórę włosy nie będą już stanowiły problemu.

Depilacja laserowa wymaga kilkukrotnego powtórzenia, aby usunięte zostały wszystkie włosy. Cierpliwość bez wątpienia się jednak opłaca. Włosy znikają raz na zawsze, skóra staje się jedwabiście gładka. Do tego nie trzeba już dłużej zmagać się z wrastającymi w skórę włosami, które skutecznie potrafią popsuć humor niejednej kobiecie.

Zobacz więcej na: Depilacja Śląsk – Skinline