Home > Dom i wnętrze > Gdy szukasz wymarzonego apartamentu w Warszawie…

Gdy szukasz wymarzonego apartamentu w Warszawie…

Decydując się na kupno mieszkania każdy z nas bierze pod uwagę wiele czynników, które ważne są przy podjęciu ostatecznej decyzji. Najlepiej byłoby, gdyby okolica była cicha i spokojna, ale też nie odbiegała zbyt daleko od tętniącym życia centrum miasta. Dobrze oczywiście, aby w pobliżu znajdowały się szkoły, przedszkola i żłobki oraz sklepy z różnym asortymentem. Pożądane są też tereny zielone, jak parki z placami zabaw oraz centra rekreacyjne – basen, pole golfowe czy kort tenisowy. Niezwykle ważne jest również doskonałe skomunikowanie ze śródmieściem. Istotne jest, aby można było dojechać wszędzie zarówno samochodem, jak i środkami transportu publicznego. No i oczywiście kwestia bezpieczeństwa! Dobrze, jeśli teren, na którym chcemy zamieszkać jest ogrodzony, a najlepiej jeszcze monitorowany lub strzeżony. Idealnym miejscem w Warszawie wydaje się być zatem Villa Sadyba, która spełnia te warunki.

Willowe osiedle

Villa Sadyba położona jest na Stara Sadybie u zbiegu ulic Żegiestowskij i Okrężnej. To miejsce wyróżniające się wśród warszawskich dzielnic. Charakteryzuje się spokojem, otoczone jest mnóstwem zieleni, stroni od ruchliwych ulic i korków. Pozwala przenieść się do czasów międzywojennego modernizmu, kiedy obszary te zamieszkiwały wyłącznie warszawskie elity. Nieopodal znajduje się Park Szczubełka, Jeziorko Czerniakowskie, Skwer Ormiański, Pałac Wilanowski, Lake Park Wilanów oraz Fort z Fosą Legionów. Jest więc sporo miejsca do spacerowania. Zwolennicy wycieczek z pewnością docenią liczne pobliskie trasy rowerowe, a miłośnicy sztuki kina i teatry.

Gdzie szukać informacji?

Jeśli zainteresowały cię apartamenty na Starej Sadybie warto wejść na stronę internetową www.villasadyba.com, by poznać więcej szczegółów. Na chętnych czekają apartamenty z miejscami postojowymi w podziemnym garażu, z windą i osobnym wejściem z klatki schodowej. Willa utrzymana w stylu modernizmu jest dodatkowo ogrodzona, co daje poczucie bezpieczeństwa i prywatności.